Cubanoboom. Salsa

Школа
Главная Статьи Школа танців CubanoBoom у ЖК Львівський Квартал

Школа танців CubanoBoom у ЖК Львівський Квартал

Затишна частинка мiста Лева посеред центру Киева. Так, це можливо. Тут поєднується творчiсть, бiзнес, спортивнi заклади. Житловий комплекс Львiвський Квартал за адресою вулиця Глибочицька,13.

Саме тут на постiйне мiсце розташування зупинилася школа латиноамериканских танцiв CubanoBoom. Повинно було пройти 18 рокiв для того, щоб нарештi знайти те мiсце, де буде зручно, затишно та з вiдкритими обiймами запрошувати усiх пооцiновувачiв латиноамериканських танцiв: Сальса, Бачата, Меренге, ЧаЧаЧа.

Львiвський Квартал розташований в центрi мiста. Мiж iсторичним Подiлом та осередком бiзнесу - Лукьянiвською. ЖК Львiвський квартал пропонує поєднати i творчiсть, i дiлову жилку, i спортивну жагу. ЖК з радiстю зустрiне кожного, як це робить місто Львiв.

Так школа латиноамериканских танцiв CubanoBoom буде з радiстю зустрiчати своїх клiєнтiв. Примiщення школи танців виконано в сучасному стилi. Площа танцювального залу може вмiстити приблизно 30 осiб одночасно. Є роздягальня, санвузол. Сучасна стерiо система. Покриття підлоги високої якостi - ламiнат. Для якiсної вентиляцiї, в примiщеннi влаштовано два рекуператори повiтря, що дозволяє безперебiйному проникненню чистого повiтря у танцювальне примiщення. Система кондицiювання дозволить охолджувати повiтря в спекотнi днi, i зможе зiгрiти повiтря в зимовi днi. В танцювальному залi встановлено вiдеоспостерiгання для вашого безпечного перебування.

Школа латиноамериканських танцiв запрошує своїх клiєнтiв за адресою - вулиця Глибочицька,13 будинок 3.

 

Статьи и советы