Cubanoboom. Salsa

Школа
Главная Статьи «Одеса Бум – 13» – свято танцю та краси

«Одеса Бум – 13» – свято танцю та краси

Протягом 28–30 червня 2019 р. на березі Чорного моря, в Одесі відбувся щорічний фестиваль латиноамериканських танців «Одеса Бум – 13». Організаторами фестивалю виступили школа латиноамериканських танців CubanoBoom(Київ) та Zumbateamв Україні, які створили справжню атмосферу танцювального свята. Протягом трьох днів пройшло 18 майстер-класів з найкращими інструкторами Українитаких танцювальних напрямків: Сальса, Бачата, Жіноча пластика, Регетон, Кізомба, Зумба.

Як відомо, латиноамериканські танці завжди пристрасні, динамічні та гарячі! Саме таким був цьогорічний фестиваль. Адже учасники заходу мали змогу навчитися танцювати запальну сальсу, динамічну руеду де касіно, пристрасну бачату, енергійний регетон, чуттєву кізомбу, спортивну зумбу та отримати уроки із жіночої пластики.

Окрім отриманих танцювальних навиків, відвідувачі фестивалю мали можливість завести нові знайомства з танцюристами з усієї України, насолодитися виступами гостів фестивалю та відпочити біля моря. А запалювали вечірки цьогоріч єдиний сальса-гурт в Україні Dislocados, та найкращі ді-джеї. Тож кожен відвідувач фестивалю отримав масу позитивних емоцій, заряд енергії й відмінний настрій. І все це під запальні ритми сальси та бачати!

Проведення фестивалю дає можливість популяризувати латиноамериканську культуру в Україні та об’єднує любов’ю до танцю різних за віком, сферою діяльності, соціальною приналежністю людей. І кожен, хто хоч раз «спробує на смак» латиноамериканський танець, вже ніколи не залишиться байдужим до нього. Про що свідчить чисельність гостей фестивалю, яких з кожним роком зростає.

Цьогорічний фестиваль в Одесі завершився. Але залишилися незабутні спогади про нього та енергетика латиноамериканського танцю, яка буде супроводжувати до наступного фестивалю. Тож до зустрічі на святі танцю та краси в наступному, 2020-му році!

 

Статьи и советы